"O tym nie można zapomnieć… – spotkania z osobami, które przeszły piekło obozów i deportacji podczas II wojny światowej". VII edycja projektu. Rok szkolny 2016/2017

Lista zespołów realizujących projekt „O tym nie można zapomnieć... Ogólnopolska prezentacja finałowa - Warszawa, 6 – 9 czerwca 2017

L.p.

Szkoła

Świadek historii

Miejsce/wyróżnienie

 

Imię i  nazwisko nauczyciela – opiekuna zespołu

  1.  

 

LXXXIII (83.) LO

im. E. Konopczyńskiego w Warszawie

 

 

p. Alina Dąbrowska

 

III miejsce

 

p. Anna Krzykowska

  1.  

 

LXVII (62.) Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im.  Gen. Andersa
w Warszawie

 

p. Alina Dąbrowska

 

Wyróżnienie

 

p. Dorota Rutkowska -Zając

  1.  

 

Autorskie Liceum Ogólnokształcące nr 42
w Warszawie

 

p. Wiesław Paciorek

 

 

 

p. Ewa Bednarczyk

  1.  

 

Ursynowska Drużyna Harcerek im. Mury  
w Warszawie

p. Teresa Krauze

 

 

p. Klara Zawadzka

 

  1.  

 

46 LO im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie

 

p. Alicja Gawlikowska – Świerczyńska

 

 

 

 

p. Mirosława Chmielewska - Dryszel

 

  1.  

 

46 LO im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie

 

 

p. Marianna Danuta  Janowska

 

 

Wyróżnienie

 

p. Mirosława Chmielewska - Dryszel

  1.  

 

Gimnazjum im. E. hr. Krasińskiego
w Radziejowicach

 

 

 p. Ela Sobczyńska

 

 

p. Jolanta Brycka

  1.  

 

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące
w Świętochłowicach

 

p. Zdzisława Włodarczyk

 

II miejsce

 

p. Katarzyna Jendrusiewicz

 

  1.  

 

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące
w Świętochłowicach

 

p. Ryszard Gwiazda

 

I miejsce

 

p. Katarzyna Jendrusiewicz

 

  1.  

 

Centrum Kształcenia Rolniczego przy Zespole Szkół w Sejnach

 

p. Stanisława Pociłowicz z d. Boleska

 

 

p. Beata Kuczyńska

 

7 czerwca (środa) 2017

 

  1.  

 

Zespół Szkół Nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego

LO im. W. Milewicza w Warszawie

 

p. Alina Dąbrowska

 

 

p. Aneta Tarnowska

  1.  

 

LXIII (63.) Liceum Ogólnokształcącym im. Lajosa Kossutha w Warszawie

 

p. Alicja Gawlikowska - Świerczyńska

 

II miejsce

 

p. Dorota Myśliwska

 

  1.  

 

LXIII (63.) Liceum Ogólnokształcącym im. Lajosa Kossutha w Warszawie

 

 

p. Maria Tarasiuk

 

 

 

 

Dorota Myśliwska

  1.  

 

LXIII (63.) Liceum Ogólnokształcącym im. Lajosa Kossutha w Warszawie

 

p. Wiesława Borysewicz

 

 

p. Dorota Myśliwska

  1.  

Zespół Szkół
im. Leokadii Bergerowej

w Płocku

 

p. Krystyna Zając

 

I miejsce

 

p. Zdzisława Rycyk-Lubaś

  1.  

 

Gimnazjum nr 16 im. Marii Konopnickiej
w Sosnowcu

 

p. Jan Maciejewski

 

 

 

p. Elżbieta Rudzka

  1.  

Liceum Ogólnokształcące
im. L. Sempołowskiej

w Lublinie

 

p. Krystyna Świrniak -Mateuszuk

 

III miejsce ex aequo

 

p. Ewa Mochol

 

8 czerwca (czwartek) 2017

 

 

  1.  

 

Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego
w Chotomowie

 

 

p. Barbara Piotrowska

 

I miejsce ex aequo

 

p. Ewelina i Marcin Kościesza

  1.  

 

Gimnazjum im. Konstantego Mikołaja Radziwiłła

w Zegrzu

 

 

p. Maria Stroińska

 

I miejsce ex aequo

 

p. Magdalena Zalewska,
p. Agnieszka Królak

  1.  

 

Gimnazjum im. Konstantego Mikołaja Radziwiłła

w Zegrzu

 

 

p. Barbara Piotrowska

 

II miejsce ex aequo

 

p. Magdalena Zalewska,
p. Agnieszka Królak

  1.  

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. S. Staszica w Zgierzu

 

 

 

p. Adam Szreder, p. Edward Golański,
p. Piotr Szefner, p. Franciszek Głowacz

 

p. Joanna Cwonda- Kustosik,

p. Joanna Chelińska

  1.  

 

Zespół Szkół Gimnazjum nr 4
w Legionowie

 

 

p. Leszek Zabłocki

 

III miejsce

 

p. Paweł Gryziak

  1.  

 

Zespół Szkół nr 10
(Gimnazjum nr 8 im. Grażyny Chrostowskiej i XXVII LO im. Zesłańców Sybiru) w Lublinie

 

 

p. Krystyna Mateuszuk

 

 

p. Cezary Dmowski

  1.  

 

XVI LO w Krakowie

 

 

p. Kamila Sycz

 

 

p. Agata Stankiewicz

  1.  

 

IX Prywatne Liceum Ogólnokształcące o kierunku Aktorskim w Krakowie

 

p. Kamila Sycz

 

 

p. Agata Stankiewicz

  1.  

 

Zespół Szkół Integracyjnych im. Roberta Oszki
w Katowicach

 

p. Zdzisława Włodarczyk

 

II miejsce ex aequo

 

p. Barbara Żmija

  1.  

 

II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku

 

p. Marianna Danuta Janowska

 

 

p. Katarzyna Mądrachowska

  1.  

 

II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku

 

p. Marianna Bogusz

 

 

p. Katarzyna Mądrachowska

  1.  

 

II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku

 

p. Alicja Gawlikowska - Świerczyńska

 

 

p. Katarzyna Mądrachowska

  1.  

 

II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku

 

p. Stanisława Śledziejowska - Osiczko

 

wyróżnienie

 

p. Katarzyna Mądrachowska

  1.  

 

Publiczne Gimnazjum w Rzeczniowie

 

p. Marianna Bogusz

 

I miejsce ex aequo

 

p. Krystyna Kaca, p. Ewa Węgrzecka

 

  1.  

 

Publiczne Gimnazjum w Rzeczniowie

 

p. Alicja Gawlikowska

 

II miejsce ex aequo

 

p. Krystyna Kaca, p. Ewa Węgrzecka

 

  1.  

 

Publiczne Gimnazjum w Rzeczniowie

 

p. Danuta Janowska

 

 

p. Krystyna Kaca, p. Ewa Węgrzecka

 

  1.  

 

Liceum Ogólnokształcące
w Komornicy – zespół 1

 

p. Mieczysław Koralewicz

 

 

p. Marcin Gągolewski

  1.  

Liceum Ogólnokształcące
w Komornicy – zespół 2

 

p. Bożena Godycka-Karoń

 

p. Marcin Gągolewski

  1.  

Liceum Ogólnokształcące
w Komornicy – zespół 3

 

p. Barbara Piotrowska

 

p. Marcin Gągolewski

  1.  

Liceum Ogólnokształcące
w Komornicy – zespół 4

 

p. Stanisław Zalewski

 

p. Marcin Gągolewski

  1.  

Liceum Ogólnokształcące
w Komornicy – zespół 5

 

p. Bożena Godycka Karoń

 

p. Marcin Gągolewski

  1.  

Liceum Ogólnokształcące
w Komornicy – zespół 6

 

p. Halina Bieniakońska

 

II miejsce ex aequo

p. Marcin Gągolewski

  1.  

Liceum Ogólnokształcące
w Komornicy – zespół 7

 

p. Mieczysław Pogodziński

 

p. Marcin Gągolewski

  1.  

Liceum Ogólnokształcące
w Komornicy – zespół 8

 

p. Barbara Piotrowska

 

p. Marcin Gągolewski

 

9 czerwca (piątek) 2017

 

  1.  

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
nr 2 im. Tadeusza Kościuszki

w Stalowej Woli

 

p. Zofia Rojek

 

 

p. Anna Ryzak, p. Beata Stępak

  1.  

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
nr 2 im. Tadeusza Kościuszki

w Stalowej Woli

 

p. Jan Byra

 

 

p. Anna Ryzak, p. Beata Stępak

  1.  

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki

w Stalowej Woli

p. Zbigniew Paszkiewicz

 

 

p. Anna Ryzak, p. Beata Stępak

  1.  

 

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Ząbkach

 

p. Alicja Gawlikowska

 

II miejsce ex aequo

 

p. Joanna Miller, p. Monika Kalinowska

  1.  

 

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Ząbkach

 

p. Alina Dąbrowska

 

Wyróżnienie

 

p. Joanna Miller, p. Monika Kalinowska

  1.  

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Ząbkach

 

p. Krystyna Zając

 

 

p. Joanna Miller

  1.  

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Ząbkach

 

p. Alicja Gawlikowska

 

 

p. Joanna Miller

  1.  

 

 

 

 

  1.  

 

Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi

w Sędziszowie Małopolskim

 

p. Władysław Kmieć

 

I miejsce ex aequo

 

p. Tomasz Przywara

  1.  

 

Zespół Szkół nr 1 im. Karola Adamieckiego
w Sanoku
 

p. Władysław Mleczko

 

I miejsce ex aequo

 

p. Joanna Albigowska

  1.  

 

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich
i Gastronomicznych

w Przemyślu

 

p. Krystyna Zwierzchowska

 

 

p. Alicja Radochońska

  1.  

 

Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego
w Leżajsku

 

p. Lidia Skirlińska

 

II miejsce ex aequo

 

p. Dariusz Półćwiartek

  1.  

 

Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego
w Leżajsku

 

p. Kazimiera Chmura

 

III miejsce ex aequo

 

p. Dariusz Półćwiartek

  1.  

 

Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego
w Leżajsku

 

p. Eugeniusz Martysz

 

 

p. Dariusz Półćwiartek

  1.  

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny. Gimnazjum Publiczne  w Tykocinie

 

 

p. Mieczysława Kontnik

 

 

p. Ireneusz Przeździecki

  1.  

 

ZSO nr 3, LO nr IX  im. Juliusza Słowackiego
we Wrocławiu

 

p. Wanda Kiałka

 

III miejsce ex aequo

 

p. Beata Pyrzyńska

 

Liczba wejść: 3184, od Data publikacji 25.08.2017