Kalendarium

IV Podkowiański Festiwal Historycznych Gier Planszowych – Podkowa Leśna, 14 września 2018

Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60 zaprasza na IV Podkowiański Festiwal Historycznych Gier Planszowych. Zabawę organizujemy dla mieszkańców Podkowy Leśnej i okolic z okazji obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz stulecia polskiego lotnictwa wojskowego.

Festiwal odbędzie się 14 września (piątek), w godz. 11.00-15.00. Wstęp wolny (przy tworzeniu się kolejek do gier, przewidujemy jak co roku zastosowanie systemu kartkowego).

Zapraszamy reprezentacje szkół (podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych) oraz wszystkich zainteresowanych najnowszą historią Polski.

Przed liceum będą czekać na Was stoliki z historycznymi grami planszowymi i karcianymi (m.in. Awans, 7. W obronie Lwowa, 111, 303, ZnajZnak, ZnajZnak Monte Cassino, ZnajZnak Sport), które będą obsługiwać przeszkoleni instruktorzy.

Dodatkowo będzie można obejrzeć wystawę Marjan Fuks. Pierwszy fotoreporter II RP oraz filmy dokumentalne, związane ze stuleciem odzyskania przez Polskę niepodległości.

Szczegóły i aktualności na stronie www.wiewiory.edu.pl oraz na fanpage'u festiwalu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ubiegłorocznego festiwalu.

Liczba wejść: 9119, od Data publikacji 07.09.2018