"O tym nie można zapomnieć… – spotkania z osobami, które przeszły piekło obozów i deportacji podczas II wojny światowej". VII edycja projektu. Rok szkolny 2016/2017
Lista zespołów realizujących projekt „O tym nie można zapomnieć... Ogólnopolska prezentacja finałowa - Warszawa, 6 – 9 czerwca 2017
L.p. |
Szkoła |
Świadek historii |
Miejsce/wyróżnienie |
Imię i nazwisko nauczyciela – opiekuna zespołu |
|
LXXXIII (83.) LO im. E. Konopczyńskiego w Warszawie
|
p. Alina Dąbrowska |
III miejsce |
p. Anna Krzykowska |
|
LXVII (62.) Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Gen. Andersa
|
p. Alina Dąbrowska |
Wyróżnienie |
p. Dorota Rutkowska -Zając |
|
Autorskie Liceum Ogólnokształcące nr 42
|
p. Wiesław Paciorek |
|
p. Ewa Bednarczyk |
|
Ursynowska Drużyna Harcerek im. Mury |
p. Teresa Krauze |
|
p. Klara Zawadzka
|
|
46 LO im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie
|
p. Alicja Gawlikowska – Świerczyńska
|
|
p. Mirosława Chmielewska - Dryszel
|
|
46 LO im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie
|
p. Marianna Danuta Janowska |
Wyróżnienie |
p. Mirosława Chmielewska - Dryszel |
|
Gimnazjum im. E. hr. Krasińskiego
|
p. Ela Sobczyńska |
|
p. Jolanta Brycka |
|
Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące
|
p. Zdzisława Włodarczyk |
II miejsce |
p. Katarzyna Jendrusiewicz
|
|
Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące
|
p. Ryszard Gwiazda |
I miejsce |
p. Katarzyna Jendrusiewicz
|
|
Centrum Kształcenia Rolniczego przy Zespole Szkół w Sejnach
|
p. Stanisława Pociłowicz z d. Boleska |
|
p. Beata Kuczyńska |
7 czerwca (środa) 2017
|
||||
|
Zespół Szkół Nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego LO im. W. Milewicza w Warszawie
|
p. Alina Dąbrowska |
|
p. Aneta Tarnowska |
|
LXIII (63.) Liceum Ogólnokształcącym im. Lajosa Kossutha w Warszawie
|
p. Alicja Gawlikowska - Świerczyńska |
II miejsce |
p. Dorota Myśliwska
|
|
LXIII (63.) Liceum Ogólnokształcącym im. Lajosa Kossutha w Warszawie
|
p. Maria Tarasiuk
|
|
Dorota Myśliwska |
|
LXIII (63.) Liceum Ogólnokształcącym im. Lajosa Kossutha w Warszawie
|
p. Wiesława Borysewicz |
|
p. Dorota Myśliwska |
|
Zespół Szkół w Płocku
|
p. Krystyna Zając |
I miejsce |
p. Zdzisława Rycyk-Lubaś |
|
Gimnazjum nr 16 im. Marii Konopnickiej
|
p. Jan Maciejewski |
|
p. Elżbieta Rudzka |
|
Liceum Ogólnokształcące w Lublinie
|
p. Krystyna Świrniak -Mateuszuk |
III miejsce ex aequo |
p. Ewa Mochol |
8 czerwca (czwartek) 2017
|
||||
|
Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego
|
p. Barbara Piotrowska |
I miejsce ex aequo |
p. Ewelina i Marcin Kościesza |
|
Gimnazjum im. Konstantego Mikołaja Radziwiłła w Zegrzu
|
p. Maria Stroińska |
I miejsce ex aequo |
p. Magdalena Zalewska, |
|
Gimnazjum im. Konstantego Mikołaja Radziwiłła w Zegrzu
|
p. Barbara Piotrowska |
II miejsce ex aequo |
p. Magdalena Zalewska, |
|
Zespół Szkół Ogólnokształcących
|
p. Adam Szreder, p. Edward Golański, |
|
p. Joanna Cwonda- Kustosik, p. Joanna Chelińska |
|
Zespół Szkół Gimnazjum nr 4
|
p. Leszek Zabłocki |
III miejsce |
p. Paweł Gryziak |
|
Zespół Szkół nr 10
|
p. Krystyna Mateuszuk |
|
p. Cezary Dmowski |
|
XVI LO w Krakowie
|
p. Kamila Sycz |
|
p. Agata Stankiewicz |
|
IX Prywatne Liceum Ogólnokształcące o kierunku Aktorskim w Krakowie
|
p. Kamila Sycz |
|
p. Agata Stankiewicz |
|
Zespół Szkół Integracyjnych im. Roberta Oszki
|
p. Zdzisława Włodarczyk |
II miejsce ex aequo |
p. Barbara Żmija |
|
II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku
|
p. Marianna Danuta Janowska |
|
p. Katarzyna Mądrachowska |
|
II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku
|
p. Marianna Bogusz |
|
p. Katarzyna Mądrachowska |
|
II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku
|
p. Alicja Gawlikowska - Świerczyńska |
|
p. Katarzyna Mądrachowska |
|
II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku
|
p. Stanisława Śledziejowska - Osiczko |
wyróżnienie |
p. Katarzyna Mądrachowska |
|
Publiczne Gimnazjum w Rzeczniowie
|
p. Marianna Bogusz |
I miejsce ex aequo |
p. Krystyna Kaca, p. Ewa Węgrzecka
|
|
Publiczne Gimnazjum w Rzeczniowie
|
p. Alicja Gawlikowska |
II miejsce ex aequo |
p. Krystyna Kaca, p. Ewa Węgrzecka
|
|
Publiczne Gimnazjum w Rzeczniowie
|
p. Danuta Janowska |
|
p. Krystyna Kaca, p. Ewa Węgrzecka
|
|
Liceum Ogólnokształcące
|
p. Mieczysław Koralewicz |
|
p. Marcin Gągolewski |
|
Liceum Ogólnokształcące
|
p. Bożena Godycka-Karoń |
|
p. Marcin Gągolewski |
|
Liceum Ogólnokształcące
|
p. Barbara Piotrowska |
|
p. Marcin Gągolewski |
|
Liceum Ogólnokształcące
|
p. Stanisław Zalewski |
|
p. Marcin Gągolewski |
|
Liceum Ogólnokształcące
|
p. Bożena Godycka Karoń |
|
p. Marcin Gągolewski |
|
Liceum Ogólnokształcące
|
p. Halina Bieniakońska |
II miejsce ex aequo |
p. Marcin Gągolewski |
|
Liceum Ogólnokształcące
|
p. Mieczysław Pogodziński |
|
p. Marcin Gągolewski |
|
Liceum Ogólnokształcące
|
p. Barbara Piotrowska |
|
p. Marcin Gągolewski |
9 czerwca (piątek) 2017
|
||||
|
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Stalowej Woli
|
p. Zofia Rojek |
|
p. Anna Ryzak, p. Beata Stępak |
|
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Stalowej Woli
|
p. Jan Byra |
|
p. Anna Ryzak, p. Beata Stępak |
|
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli |
p. Zbigniew Paszkiewicz |
|
p. Anna Ryzak, p. Beata Stępak |
|
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Ząbkach
|
p. Alicja Gawlikowska |
II miejsce ex aequo |
p. Joanna Miller, p. Monika Kalinowska |
|
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Ząbkach
|
p. Alina Dąbrowska |
Wyróżnienie |
p. Joanna Miller, p. Monika Kalinowska |
|
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Ząbkach
|
p. Krystyna Zając |
|
p. Joanna Miller |
|
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Ząbkach
|
p. Alicja Gawlikowska |
|
p. Joanna Miller |
|
|
|
|
|
|
Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim
|
p. Władysław Kmieć |
I miejsce ex aequo |
p. Tomasz Przywara |
|
Zespół Szkół nr 1 im. Karola Adamieckiego |
p. Władysław Mleczko |
I miejsce ex aequo |
p. Joanna Albigowska |
|
Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich w Przemyślu
|
p. Krystyna Zwierzchowska |
|
p. Alicja Radochońska |
|
Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego
|
p. Lidia Skirlińska |
II miejsce ex aequo |
p. Dariusz Półćwiartek |
|
Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego
|
p. Kazimiera Chmura |
III miejsce ex aequo |
p. Dariusz Półćwiartek |
|
Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego
|
p. Eugeniusz Martysz |
|
p. Dariusz Półćwiartek |
|
Zespół Szkolno-Przedszkolny. Gimnazjum Publiczne w Tykocinie
|
p. Mieczysława Kontnik |
|
p. Ireneusz Przeździecki |
|
ZSO nr 3, LO nr IX im. Juliusza Słowackiego
|
p. Wanda Kiałka |
III miejsce ex aequo |
p. Beata Pyrzyńska |